Získejte slevu

Neodcházejte! Tato nabídka je omezená.
Použijte slevový kupón a získejte slevu 100Kč.
Kód: SLEVA100

Tento slevový kód můžete zadat i v na detailu nákupního košíku či při dokončování objednávky).
PODMÍNKY ZDE.

EZS - JABLOTRON 100 alarm ® systémy prodej/montáž/servis

EZS - JABLOTRON 100 alarm ®  systémy prodej/montáž/servis

   

Nabízíme prodej a profesionální instalaci EZS elektronického zabezpečovacího systému - tzv. alarmu značky JABLOTRON řady 100 našimi zkušenými techniky.

Hlavní důvody proč vybrat alarm Jablotron 100:

  • Snadné ovládání - díky revolučnímu systému ovládání je JABLOTRON 100 první alarm, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro bežné technicky zručné uživatele. Bez složitostí, záludností, ...
  • Nadčasový design - vzhled jednotlivých prvků alarmu JABLOTRON 100 byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry. Objevte krásu, která splyne s vaším domovem!
  • Šetrná instalace - kombinace bezdrátového i drátového řešení aalrmu JABLOTRON 100 umožňuje šetrnou instalaci jak pro váš objekt, tak i vaši peněženku. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie JABLOTRON!
  • Multifunkční použití - JABLOTRON 100 vás ochrání nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Dokáže ovládat topení nebo otevřít garážová vrata. Využivejte monžnosti špičkové techniky naplno!
  • Dostupný odkudkoliv - ke svému alarmu JABLOTRON 100 se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z vašeho poičítače nebo chytrého telefonu odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.
  • Svobodný výběr - alarm JABLOTRON 100 nabízí absolutní svobodu výběru, která se přizpůsobí vašim potřebám. Nabízí řešení pro byty, chaty, domy, kancelářské i výrobní prostory. Naplánujte si jeho velikost dle libosti!


Skutečné bezpečí - kvalitní alarm vyžaduje také profesionální montáž a pro zajištění skutečného bezpečí se neobejde bez nepřetržitého dohledu a zásahu při poplachu. Alarm Jablotron 100 je profesionální elektronický zabezpečovací systém a bez odborné montáže nemůže být zajištěna jeho správná funkčnost. Systém JABLOTRON 100 je navržen a certifikován dle EN 50131 do stupně zabezpečení 2 a přesto zůstává velmi snadno ovladatelný díky patentovanému systému ovládání - na přístupovém modulu jednoduše jako na semaforu (zelená a červená barva) vidíte, která zóna je právě střežená a která ne. Systém je navržen tak, aby se přizpůsobil veškerým vašim potřebám. Je flexibilní, takže když budete potřebovat systém rozšířit, nebude vám stát nic v cestě - k systému lze připojit až 120 prvků a lze jej rozdělit až do 15ti sekcí.

Jedná se o profesionální zabezpečovací systémy striktně vyžadující odbornou instalaci certifikovanou a proškolenou montážní firmou.

Díky takto provedenou montáží získáte:

Záruku:
- na jednotlivé prvky systému poskytujeme standardní záruku výrobce 5 let
- při použití dodané bezpečnostní SIM karty se prodlužuje záruka na 7 let
- na provedení montáže poskytuje naše firma záruku 2 roky
- záruka se nevztahuje na výměnu baterií ani záložního akumulátoru

Servis:
- naše firma Vám garantuje záruční i pozáruční servis systému a v případě potřeby také poradenství
- aby mohla být garantována spolehlivá funkce systému, doporučuje legislativa i výrobce jeho pravidelnou servisní prohlídku. Tato prohlídka se provádí 1x za rok. Při prohlídce kontrolujeme veškeré prvky, čistíme a seřizujeme je a případně vyměníme baterie. O provedené kontrole pořizujeme písemný protokol, který je podmínkou pro případnou dlouhodobou slevu na pojistném. Pravidelná prohlídka se účtuje dle provedených prací.

Certifikace:
- Systém JABLOTRON 100 je certifikovaný podle evropské normy EN 50131-1 do stupně zabezpečení č. 2.
- Naše firma je certifikována výrobcem (Jablotron Alarms a.s.) ke kvalifikované montáži systému a jsme nositeli koncesované živnosti, která nás opravňuje k montáži zabezpečovací techniky v souladu s platnou legislativou
- Tyto údaje jsou podstatné při jednání s pojišťovnou (většina pojišťoven poskytuje při řádném zajištění objektu slevu na pojistném).
 - Řádná certifikace systému a montážní firmy je též podmínkou případné výplaty pojistné částky v plné výši, kdyby došlo ke škodě na majetku i přesto že je řádně zabezpečen.

Pro nezávazný návrh a cenovou kalkulaci nás prosím kontaktujte na info@eletur.cz popř. na tel.: 721 229 084

Pracujeme 7 dní v týdnu... Montáže provádíme v okruhu 100 km od Přeštic, případně po dohodě (velké systémy)

Ceny typových instalkací pro představu zde:

http://www.jablotron.com/Files/Dokumenty/Cenytypovychinstalaci.pdf

JABLOTRON systém jsme schopni napojit s našimi elektronickými přístupovými systémy SEBURY  

 

 
 
 

 

 

 


V této kategorii nejsou žádné produkty.